Mléko pro štěňata

Typ:Dotaz
Kategorie:Potrava
Datum vložení dotazu:21.10.2011
Id dotazu:257
Text:
Máme doma štěňátko a paní, u které jsme ho koupili nám řekla, že mu máme dávat piškoty s mlékem. Jenže jsem se zapoměla zeptat, jestli mu můžu dávat normální mléko, nebo je nějaké spec. pro psy? Díky za radu

Diskuse:

Tuti | 2011-10-23 19:03:18 | Odpovědět (Neregistrovaný)
Já jsem dávala našemu štěněčímu miminku normální obyč. mlíčko. Dokonce jsem mu dávala i přímo kravské mlíčko, a jak mu chutnalo! Ale to jsem mu trochu ředila vodou, bylo pro něj moc tučné. S tímhle bych si starosti nedělala. Je to jen přechodné období, protože za chvíli už se bude cpát granulema. Na trhu je jich spousta a jsou určena hlavně pro štěňátka, tak jsou i malinké, aby je pokousalo.
Klára | 2011-10-31 14:17:05 | Odpovědět (Neregistrovaný)
Já bych to teda s normálním mlíčkem nezkoušela. Štěně z něj může dostat koliku jak hrom! Určitě bych raději zakoupila sušené mlíčko v chovatelských potřebách, nebo u zvěrolékaře. Ani se suš. mlíčkem z lékárny bych to neriskovala. Dneska je tolik druhů, že bych se v tom asi těžko vyznala a lékárnice by mi asi také nepomohla, když je to mlíčko pro štěně. Když jsme měli štěňata, tak jsme museli "dokojovat", protože naše fena měla málo mlíka. Tak nám poradil veterinář, abych je krmili směsí z 1/3 smetany do kávy (10% tuku) a 2/3 převařeného plnotučného mléka. Ale v čem má Eva pravdu je, že pokud už jsou štěňata odstavena od matky, tak jim už můžete dávat štěněčí granule.

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


možnost přidávat odpovědi byla kvůli spamu zrušena

Jméno zadavatele

Eva Cieslarová